Hakkımızda

Medicalli Medikal

Telefon Numarası

02164052545 

0532 377 93 07

Medicalli Medikal
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Oğuzhan SÖYLER
Fetih Mah. Somuncu Baba Sok. No:53/B
Ataşehir-İSTANBUL
Tel : 0216 405 25 25 / 0216 405 25 45
Gsm : 0532 377 93 07
Mail : hizlimedikal@gmail.com

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ…

Anadolu yakası medikal firmaları içinde yer alan medicalli sizlere tüm medikal ürünleri, medikal sarf malzemeleri, toptan medikal ürünleri, hastane malzemelerini en ekonomik fiyata 1.elden temin etmektedir. konusunda deneyimli ve uzman arkadaşlar senelerin verdiği tecrübeye dayanarak sizlere satın almak, sormak veya danışmak istediğiniz medikal ürün konusunda yardımcı olacaklardır.

Medicalli Medikal“, tamamen kendine özgü bir sistemle ve şirket içinde belirlenen genel prensipler doğrultusunda, kısa-orta ve uzun vadeli planlarıyla lider olmayı hedefleyen, şirket sorumluluklarını üstlenen bir firmadır.

“Medicalli Medikal”, müşterilerine, çalışanlarına, partner firmalarına, kamuya ve topluma olan sorumluluklarını bilen ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle, çalışanlarıyla ekip halinde birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını sağlamayı her zaman ilke edinmiştir.

Özetle,
Müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılayarak, çalışmakta olduğumuz firmaların tedarikçisi olmak ve yarattığımız değeri istikrarlı bir biçimde devam ettirmektir.

Medikal ürünler vb… konularda bize danışmanızı rica ediyoruz.

Medicalli

Medicalli Medikal
Merkez Kurumsal İletişim / Head Office
__________________________________________________________________

www.medicalli.com

medicalli

Medicalli Medikal Hakkımızda

Medicalli, Anadolu yakası Medikal firmaları, 24 Saat Açık Medikal İstanbul anadolu yakası, Nöbetçi Medikal İstanbul, Medikal Ürünler erenkoy, Medikal ürün Satanlar, Yeni Medikal Ürünler, İstanbul Medikal Firmaları