Ayak Sağlığı Ürünleri

Ayak Sağlığı Ürünleri

Ayaklarımız günlük hayatın yorgunluğunu çeker ve gün boyu ayakkabılarda çeşitli etkenlere maruz kalır. Çoğu zaman unuttuğumuz ve önemsemediğimiz ayaklar aslında hayatta kalmamızı sağlayan en önemli organlarımızdır. Sağlıklı bir yaşam için ayak bakım merkezleri ve podiatristler düzenli ayak bakımı sağlamalıdır.

Ayak ağrısı, daha çok fizyolojik aktivite bir yana, yürümeyi fazlaca daha zor hale getirme eğilimindedir. İhtiyacınız olan egzersizi yapmak yeterince zor olabilir ve tedavi edilmeyen ayak problemleri sadece işi zorlaştırır. Ayaklarınız ağrıyorsa, aktif olma olasılığınız daha düşüktür ve kalp hastalığı, diyabet ve bilişsel gerileme riskinin artması dahil hareketsiz bir ömür tarzının sağlıklı etkilerinden daha çok muzdarip olursunuz.

Ark Destekli Silikon Tabanlık

Ayak Sağlığı Ürünleri Anatomik ayak şekline göre özel olarak tasarlanmıştır. Kalkaneusun metatars başı ve dış kemik bölgesi büyük bir vücut yüküne sahiptir ve özel yumuşak malzemelerden yapılmıştır. Ayaklardaki ve baldırlardaki ağrıyı hafifletebilir. Kemer desteği takviyesi, ayak sarkmasını ve buna bağlı ağrıyı azaltabilir. Vücut yükünün dengeli dağılımını sağlayarak ark bölgesindeki yükü ve stresi azaltır

Beden Tablosu

Silikon Topukluk

Anatomik ayak şekline göre özel olarak tasarlanmıştır. Kalkaneusun vücudun ağır şekilde yüklendiği dış deri bölgesi özel yumuşak malzemeden yapılmıştır. Ağrıya neden olan topuk yükünü azaltır.

Halluks Valgus Gece Ateli

Başparmağın dışa doğru şekil bozukluklarını düzeltmek için kullanılan bir sabitleme aracıdır. Bu ürünü yatmadan önce kullanın. Yumuşak yapısı sayesinde ayakları rahatsız etmez ve başparmağı etkili bir şekilde çekerek halluks valgus rahatsızlığını giderir.

Beden \Unıversal Size

Silikon Parmak Arası Makara

Cilde zarar vermeyen yüksek kaliteli hipoalerjenik silikon malzemeden üretilmiştir. Gündüz kullanımına uygundur. Halluks valgus sırasında başparmağın yana dönmesini önlemek için kullanılır.

Beden Tablosu

HTTPS://MEDİCALLİ.COM/AYAK-SAGLİGİ-URUNLERİ/AYAK-SAGLİGİ-URUNLERİ/| Medikal ürünler Ataşehir | Ayak Sağlığı Ürünleri| Medikal ürünler Ataşehir | Ayak Sağlığı Ürünleri 02164052525\05349106638

Medikal Ürünler Ataşehir

İlgili Mesajlar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir